نمایندگی لنوو

 

نمایندگی لنوو IHC خود را پیشتاز استفاده از تکنولوژی های نوین تعمیراتی می داند. مراحل مختلف ترمیم محصولات الکترونیکی در این مجموعه، تحت نظارت تعمیرکاران مجرب انجام می شود. همکاران ما دوره های تخصصی تعمیرات لپ تاپ، تبلت، آل این وان و دسکتاپ را گذرانده اند و به خوبی بر ساختار این دستگاه ها تسلط دارند. همین مساله باعث شده که روند تعمیرات لنوو بدون هیچ مشکلی انجام شده و با آخرین استانداردهای روز دنیا همخوانی داشته باشد.

برای این که سرویس دهی به شما مشتریان گرانقدر روند راحت تری داشته باشد، واحدهای مجزا برای هر محصول در نمایندگی لنوو راه اندازی شده اند. هریک از این واحدها به ترمیم یکی از تولیدات لنوو اختصاص یافته اند تا تعمیرکاران تمرکز بیشتری بر کارشان داشته باشند. نکته دیگر در مورد نمایندگی مجاز Lenovo ، تعهد و مسئولیت پذیری پرسنل و تلاش در مسیر تحقق اهداف مشتری مداری است. همکاران ما خود را موظف می دانند که دستگاه کاربر را به بهترین شکل ترمیم کرده و بدون ایراد به وی تحویل دهند. شما عزیزان می توانید ضمن برقراری تماس با شعب مختلف نمایندگی لنوو در تهران، کرج و سایر شهرستانها، خدمات مورد نیازتان را در اسرع وقت دریافت کنید.

خدمات نمایندگی مجاز لنوو

 

خدمات نمایندگی لنوو IHC شامل فروش و تعمیر تخصصی انواع تولیدات این برند می شود. ما خود را متعهد می دانیم که پاسخ اعتماد شما مشتریان گرانقدر را با ارائه بهترین سرویس های تعمیراتی بدهیم. به عنوان بخشی از مهم ترین خدمات نمایندگی Lenovo می توان به موارد زیر اشاره کرد:

[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Menu”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Icon_Box”][/siteorigin_widget]

نمایندگی لنوو در تهران

نمایندگی لنوو در تهران، یکی از شعب نمایندگی رسمی Lenovo مرکز سخت افزار ایران است که به ارائه خدمات فروش و تعمیرات محصولات این شرکت به پایتخت نشینان اشتغال دارد. این مرکز، از واحد هایی تشکیل شده که هرکدام وظیفه خاصی را بر عهده دارند. این پارت بندی به افزایش تمرکز کارکنان کمک کرده و موجب منظم شدن روند خدمات دهی نمایندگی لنوو شده است. سرویس های متنوع، تخصص کارکنان بخش های فروش و تعمیرات، سرعت بالای خدمات رسانی، توجه به اصول مشتری مداری و نکاتی از این قبیل، ویژگی هایی هستند که نمایندگی لنوو تهران را به انتخاب اول کاربران دستگاه های این برند تبدیل کرده اند. برای دریافت سریع تر و راحت تر خدمات شعبه تهران نمایندگی لنوو، کافی است به یکی از شعب آن در ستارخان، سعادت آباد، ولیعصر، میرداماد، تجریش، پیروزی یا فرجام مراجعه کنید.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Title_With_Button”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Latest_News”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Latest_News”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Accordion”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Accordion”][/siteorigin_widget]

درباره نمایندگی رسمی لنوو

نمایندگی لنوو را می توان معتبرترین مرکز فروش و تعمیر محصولات این کمپانی به شمار آورد. این مرکز که تحت نظارت و حمایت مستقیم مرکز سخت افزار ایران اداره می شود، از تجهیزات و فناوری های روز دنیا استفاده کرده و سرویس های با کیفیتی را به کاربران ارائه می دهد. فروش رسمی انواع مدل های لپ تاپ، آل این وان، کامپیوتر، دسکتاپ، تبلت، موبایل و … لنوو در این مرکز به صورت اورجینال انجام می شود.

اما فعالیت اصلی نمایندگی مجاز لنوو، در زمینه تعمیر محصولات لنوو است. واحد تخصصی تعمیرات لنوو، با بالاترین توان تجهیزاتی خود در خدمت کاربران عزیز است تا دستگاه های مورد نظرشان را به بهترین شکل ترمیم کند. چنانچه از هریک از محصولات این شرکت استفاده می کنید و نیاز به ترمیم آنها دارید، شما را به یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیر محصولات الکتریکی دعوت می کنیم. به دلایلی همچون استفاده از تجهیزات پیشرفته و نظارت مجرب ترین تعمیرکاران بر مراحل ترمیم، می توانید از کیفیت بالای خدمات نمایندگی Lenovo اطمینان کامل داشته باشید.جزئیات بیشتر

سوالات کاربران نمایندگی لنوو

بسیاری از کاربران نمایندگی مجاز لنوو سوالاتی در مورد آدرس شعب این مرکز و نحوه فعالیت آنها می پرسند. در این مطلب به این سوالها پاسخ می دهیم و اطلاعاتی را راجع به روند کاری نمایندگی Lenovo ارائه می دهیم. از آنجا که ممکن است این پرسشها برای شما مطرح شوند، پیشنهاد می دهیم این مطلب را دنبال کنید.