نمایندگی لنوو
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

تعمیر قاب لپ تاپ لنوو

قاب لپ تاپ لنوو جزئی مهم، حساس و آسیب پذیر از لپ تاپ است. قاب لپ تاپ لنوو را از آن جهت مهم تلقی کرده ایم که اختلال در آن، کاربری لپ تاپ را متوقف میکند و از این رو حساس و آسیب پذیر یاد کردیم که بخش بیرونی لپ تاپ را تشکیل داده است و هیچ گونه محافظی ندارد؛ در نتیجه بسیار آسیب پذیر است. 

افتادن ناگهانی از ارتفاع، فشار بیش از حد، باز و بسته کردن مداوم و برخورد با ضربه های شدید موجب شکستگی و یا ترک خوردن قاب لپ تاپ میشود.

تعمیر قاب کامل لپ تاپ لنوو یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو است که توسط برترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و لوازم جانبی انجام می پذیرد. 

در صورتی که شما کاربران گرامی از دارندگان لپ تاپ های لنوو هستید و در حال حاضر، به هر دلیلی قاب لپ تاپ شما دچار شکستگی و اشکالات ظاهری گشته است می توانید به مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو مراجعه کرده و نسبت به ترمیم و تعویض آن اقدام نمایید.

تعمیر قاب لپ تاپ لنوو

خدمات تعمیر قاب لپ تاپ لنوو

یکی از مهم ترین شاخصه های لپ تاپ لنوو، مقاومت بدنه این دستگاه در برابر ضربه و فشار است. اما نمیتوان منکر آسیب پذیر بودن این قبیل دستگاه ها شد. در برخی موارد ضربه وارد شده به لپ تاپ تا حدی بالاست که موجب شکستگی یا ترک در لپ تاپ لنوو میشود.

خوشبختانه در صورتی که مشکل پیش آمده در قاب لپ تاپ، شکستگی و یا ترک باشد، این اشکال عموماً قابل رفع است. برای ترمیم قاب شکسته، تعمیرکاران مرکز تعمیر قاب لپ تاپ لنوو با چسب های مخصوصی محل شکستگی را می چسبانند، و در ادامه تعمیر در جهت پوشاندن کامل جای شکستگی و چسب ها اقدام میکنند.

در برخی موارد ترمیم قاب با استفاده از روش جوش پلاستیکی انجام میشود. در این روش تکه های شکسته وازبین رفته قاب دستگاهها ساخته میشوند. سپس اقدام به همسان سازی آن قسمت با قسمتهای سالم قاب که در قابها و لولاهای فلزی وچدنی به صورت جوش دادن ودرقابهای فایبر گلاس بصورت لحیم با پلاستیک انجام میشود. اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، قاب شکسته تعویض می شود.

گاه اشکالاتی نیز در درب لپ تاپ ایجاد می شود که عموماً به دلیل خرابی لولا یا قاب یا شاسی است. توصیه میکنیم برای مراقبت بیشتر از لپ تاپ و عدم بروز چنین مشکلاتی از طلق های محافظ استفاده کنید. در ادامه به برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو اشاره شده است.

 • تعمیر قاب انواع لپ تاپ lenovo
 • تعمیر لولای لپ تاپ به صورت تاشو و گردشی
 • جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب های پلاستیکی لپ تاپ لنوو
 • ارائه خدمات صافکاری و نقاشی انواع قابهای فلزی لپ تاپ لنوو
 • تعمیر لولای شکسته لپ تاپ لنوو
 • تعمیر قاب لپ تاپ لنوو
 • تعویض قاب لپ تاپ لنوو
 • ترمیم و جوش پلاستیک قاب لپ تاپ لنوو
 • تعمیر شکستگی قاب لپ تاپ lenovo

تعمیر قاب شکسته ی لپ تاپ لنوو

در صورت شکستن قاب لپ‌تاپ لنوو، یکی از مهمترین مشکلات آن شکستگی است. زمانی که لپ‌تاپ افتاد یا ضربه خورد، ممکن است قاب آن ترک خورده یا شکسته شود. برای تعمیر قاب لپ‌تاپ لنوو، بخش شکسته شده باید با یک نوع خاص از چسب تعمیر شود. با این حال، در این شرایط، باید از روش‌های خاصی استفاده شود تا نشان‌های چسب روی قاب قابل مشاهده نباشد.

تعویض قاب لپ تاپ لنوو

تعمیر قاب لپ تاپ لنوو زمانی امکان پذیر است که آسیب مورد نظر موجب شکستگی یا از بین رفتن قاب نشده باشد. در مورد تعویض قاب لپ تاپ نیز باید بگوییم در صورتی امکان پذیر خواهد بود که دسترسی به نمونه اورجینال قاب امکان پذیر باشد.

در تعویض قاب لپ تاپ لنوو نمیتوان از نمونه های مشابه  لپ تاپ استفاده کرد؛ چرا که حساسیت در طراحی بدنه و ساختار بیرونی لپ تاپ ها بسیار بالاست. از این رو توصیه میکنیم برای تعمیر قاب لپ تاپ لنوو به مراکز معتبر مراجعه نمایید تا با مشکلات احتمالی ذکر شده روبه رو نشوید.

تعویض قاب لپ تاپ لنوو

هزینه تعمیر قاب لپ تاپ لنوو

در کل هزینه تعمیر قاب لپ تاپ لنوو متغیر بوده و هزینه دقیقی نمی توان برای آن اعلام کرد زیرا قیمت تعمیر قاب لپ تاپ لنوو به عوامل مختلفی وابسته است که می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • نوع خرابی (شکستگی – ترک خوردگی – خش افتادگی – رنگ پریدگی)
 • جنس قاب لپ تاپ لنوو
 • مدل لپ تاپ لنوو

بعد از عیب یابی کارشناسان ما هزینه ی دقیق را به شما اعلام خواهند کرد. علاوه بر تعمیر، می‌توانید قاب لپ تاپ لنوو خود را تعویض کنید. هزینه تعویض قاب لپ تاپ لنوو معمولاً بیشتر از تعمیر آن است.

نحوه تعمیر قاب لپ تاپ لنوو

در تعمیر هر وسیله ای قدم اول با عیب یابی و بررسی شدت آسیب است. راه های مختلفی برای تعمیر قاب لپ تاپ لنوو وجود دارد که تعمیرکاران با در نظر گرفتن شدت و حالت ترک خوردن یا شکستگی قاب، سعی می کنند مناسب ترین روش را انتخاب کنند. این روش ها شامل لحیم کردن، ساختن قطعات همسان یا استفاده ترکیبی از روش های مختلف می شود. 

تعمیر قاب لپ تاپ در اسرع وقت بسیار ضروری است زیرا استفاده از دستگاه در حال ترک خورده یا شکسته، به مرور باعث بیشتر شدن آسیب و نفوذ گرد و غبار سایر آلودگی ها به داخل دستگاه می شود.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو در راستای ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر سرویس های تعمیری خود را مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه میکند. نمایندگی Lenovo با بهره مندی از واحدهایی مجزا که هر کدام خدمات مرتبط با یک محصول را به صورت کاملا تخصصی ارائه میکنند. استفاده از مدرن ترین ابزار آلات و تجهیزات باعث شده تا روند تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. تمامی افراد فعال در این مجموعه اعم از پرسنل اداری، تکنسین ها و مدیریت مجموعه رضایت مشتری را در راس امور قرار داده اند و همواره در این راستا گام بر میدارند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *