اشتراک گذاری

تعمیر قاب لپ تاپ لنوو

قاب لپ تاپ لنوو جزئی مهم، حساس و آسیب پذیر از لپ تاپ است. قاب لپ تاپ لنوو را از آن جهت مهم تلقی کرده ایم که اختلال در آن، کاربری لپ تاپ را متوقف میکند و از این رو حساس و آسیب پذیر یاد کردیم که بخش بیرونی لپ تاپ را تشکیل داده است و هیچ گونه محافظی ندارد؛ در نتیجه بسیار آسیب پذیر است. 

افتادن ناگهانی از ارتفاع، فشار بیش از حد، باز و بسته کردن مداوم و برخورد با ضربه های شدید موجب شکستگی و یا ترک خوردن قاب لپ تاپ میشود.

تعمیر قاب کامل لپ تاپ لنوو یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی لنوو است که توسط برترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و لوازم جانبی انجام می پذیرد. 

در صورتی که شما کاربران گرامی از دارندگان لپ تاپ های لنوو هستید و در حال حاضر، به هر دلیلی قاب لپ تاپ شما دچار شکستگی و اشکالات ظاهری گشته است می توانید به مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو مراجعه کرده و نسبت به ترمیم و تعویض آن اقدام نمایید.

تعمیر قاب لپ تاپ لنوو

خدمات تعمیر قاب لپ تاپ لنوو

یکی از مهم ترین شاخصه های لپ تاپ لنوو، مقاومت بدنه این دستگاه در برابر ضربه و فشار است. اما نمیتوان منکر آسیب پذیر بودن این قبیل دستگاه ها شد. در برخی موارد ضربه وارد شده به لپ تاپ تا حدی بالاست که موجب شکستگی یا ترک در لپ تاپ لنوو میشود.

خوشبختانه در صورتی که مشکل پیش آمده در قاب لپ تاپ، شکستگی و یا ترک باشد، این اشکال عموماً قابل رفع است. برای ترمیم قاب شکسته، تعمیرکاران مرکز تعمیر قاب لپ تاپ لنوو با چسب های مخصوصی محل شکستگی را می چسبانند، و در ادامه تعمیر در جهت پوشاندن کامل جای شکستگی و چسب ها اقدام میکنند.

در برخی موارد ترمیم قاب با استفاده از روش جوش پلاستیکی انجام میشود. در این روش تکه های شکسته وازبین رفته قاب دستگاهها ساخته میشوند. سپس اقدام به همسان سازی آن قسمت با قسمتهای سالم قاب که در قابها و لولاهای فلزی وچدنی به صورت جوش دادن ودرقابهای فایبر گلاس بصورت لحیم با پلاستیک انجام میشود. اگر امکان ترمیم وجود نداشته باشد، قاب شکسته تعویض می شود.

گاه اشکالاتی نیز در درب لپ تاپ ایجاد می شود که عموماً به دلیل خرابی لولا یا قاب یا شاسی است. توصیه میکنیم برای مراقبت بیشتر از لپ تاپ و عدم بروز چنین مشکلاتی از طلق های محافظ استفاده کنید. در ادامه به برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو اشاره شده است.

  • تعمیر قاب انواع لپ تاپ lenovo
  • تعمیر لولای لپ تاپ به صورت تاشو و گردشی
  • جوش پلاستیک و رنگ انواع قاب های پلاستیکی لپ تاپ لنوو
  • ارائه خدمات صافکاری و نقاشی انواع قابهای فلزی لپ تاپ لنوو
  • تعمیر لولای شکسته لپ تاپ لنوو
  • تعمیر قاب لپ تاپ لنوو
  • تعویض قاب لپ تاپ لنوو
  • ترمیم و جوش پلاستیک قاب لپ تاپ لنوو
  • تعمیر شکستگی قاب لپ تاپ lenovo

تعویض قاب لپ تاپ لنوو

تعمیر قاب لپ تاپ لنوو زمانی امکان پذیر است که آسیب مورد نظر موجب شکستگی یا از بین رفتن قاب نشده باشد. در مورد تعویض قاب لپ تاپ نیز باید بگوییم در صورتی امکان پذیر خواهد بود که دسترسی به نمونه اورجینال قاب امکان پذیر باشد.

در تعویض قاب لپ تاپ لنوو نمیتوان از نمونه های مشابه  لپ تاپ استفاده کرد؛ چرا که حساسیت در طراحی بدنه و ساختار بیرونی لپ تاپ ها بسیار بالاست. از این رو توصیه میکنیم برای تعمیر قاب لپ تاپ لنوو به مراکز معتبر مراجعه نمایید تا با مشکلات احتمالی ذکر شده روبه رو نشوید.

تعویض قاب لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو در راستای ارائه خدمات هر چه بیشتر و بهتر سرویس های تعمیری خود را مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه میکند. نمایندگی Lenovo با بهره مندی از واحدهایی مجزا که هر کدام خدمات مرتبط با یک محصول را به صورت کاملا تخصصی ارائه میکنند. استفاده از مدرن ترین ابزار آلات و تجهیزات باعث شده تا روند تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. تمامی افراد فعال در این مجموعه اعم از پرسنل اداری، تکنسین ها و مدیریت مجموعه رضایت مشتری را در راس امور قرار داده اند و همواره در این راستا گام بر میدارند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *