مشکلات شارژ موبایل

  1. خانه
  2. مقالات
  3. مشکلات شارژ موبایل

فرایند شارژ در موبایل و یا هر دیوایسی که شارژی محسوب میشود، بسیار حائز اهمیت است. اگر این فرایند به درستی صورت نگیرد، عملا موبایل به وسیله ای بی مصرف تبدیل میشود که هیچ گونه کارکردی ندارد. اگر بخواهیم مشکلات شارژ موبایل را به بخش های مختلف تقسیم بندی کنیم، شارژ نشدن موبایل، دیر شارژ شدن موبایل و شارژ خالی کردن موبایل سه مشکل عمده در این زمینه هستند که به دلایل مختلفی بروز پیدا میکنند. در این مقاله مشکلات شارژ گوشی را به همراه راهکار های برطرف کردن آن مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر در روزهای اخیر با مشکل شارژ موبایل لنوو مواجه شده اید، توصیه میکنیم با ادامه این مقاله همراه شوید.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

مشکل شارژ نشدن موبایل

 

شارژ نشدن موبایل اختلالی آزاردهنده است که اغلب کاربران با آن مواجه شده اند. این مشکل به دلایل مختلفی بروز پیدا میکند که هر یک برای برطرف شدن نیازمند راهکاری منحصر به فرد هستند. برای بررسی مشکلات شارژ موبایل ابتدا لازم است کابل و آداپتور شارژر مورد بررسی قرار گیرند. پس از اطمینان از سلامت شارژر لازم است دلایل شارژ نشدن موبایل را در خود دیوایس جستجو کنید. وارد شدن ضربه یا فشار به گوشی، تماس گوشی با آب، باگ های نرم افزاری، بروز مشکل در مسیر ارتباط مادربرد و باتری گوشی ، خراب بودن قطعه FL 11 برد، خراب بودن IC شارژ U2، معیوب بودن خود باتری و خراب بودن فلت شارژ از جمله دلایل شارژ نشدن موبایل هستند.

مشکل دیر شارژ شدن موبایل

 

شارژر های فیک و تقلبی یکی از رایج ترین دلایل دیر شارژ شدن موبایل هستند. این شارژر ها علاوه بر شارژ کند موبایل، میتوانند آسیب های جدی را به گوشی وارد کنند. توصیه میکنیم تحت هیچ شرایطی موبایل خود را با شارژر های فیک و تقلبی شارژ نکنید. در برخی موارد نیز ممکن است دیر شارژ شدن موبایل ناشی از برنامه های فعال در گوشی باشد. حدالمقدور در هنگام شارژ تمامی برنامه ها را ببندید و از گوشی استفاده نکنید. در بررسی مشکلات شارژ موبایل، از سلامت باتری اطمینان حاصل کنید. خرابی در باتری نیز میتواند یکی از دلایل بروز مشکلات شارژ موبایل باشد.

مشکل شارژ خالی کردن موبایل

 

زود خالی شدن شارژ باتری گوشی های موبایل چه در اندروید و چه در آی او اس یک مسئله شایع در تعمیر مشکلات شارژ موبایل است که کاربران زیادی از آن رنج می‌برند. متاسفانه باتری های لیتیوم یونی بنا به دلایل مختلفی ممکن است با افت کیفیت شارژدهی مواجه شوند، اما همیشه افت کیفیت و ظرفیت باتری گوشی منجر به خالی شدن زود به زود شارژ آن نمی‌شود و در برخی شرایط تنظیماتی که کاربر روی گوشی خود اعمال کرده منجر به بروز این مشکل خواهد شد. برخی برنامه های فعال در گوشی نیز میتوانند موجب شارژ خالی کردن موبایل شوند. برای رفع این مشکل لازم است موبایل خود را در دو بعد نرم افزاری و سخت افزاری، تحت تعمیر قرار دهید.

تعمیر مشکلات شارژ موبایل لنوو

 

برای تعمیر مشکلات شارژ موبایل لنوو، ابتدا لازم است اختلال رخ داده مورد ریشه یابی قرار گیرد. شارژر و سوکت موبایل لنوو از جمله اولین نکاتی هستند که لازم مورد بررسی قرار گیرند. رطوبت، گرما و گرد غبار نیز از جمله عوامل بیرونی تاثیر گذار در مشکلات شارژ موبایل لنوو هستند؛ اما در برخی موارد مشکلات ساده و سطحی نبوده و لازم است توسط یک متخصص آنالیز شود. اختلالات نرم افزاری از جمله مشکلاتی هستند که برای برطرف شدن، نیازمند تخصص و مهارت ویژه ای میباشند. نمایندگی تعمیر موبایل لنوو با به کار گیری عوامل انسانی متخصص و مجرب و استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته، قادر به رفع هر گونه اختلال در انواع مدل های موبایل لنوو خواهد بود.

نمایندگی مجاز لنوو

 

نمایندگی مجاز لنوو برای ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات در زمینه فروش محصولات لنوو و تعمیر محصولات لنوو، پرسنلی مجرب از میان برترین مهندسان این حوزه را به کار گرفته و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران محصولات کمپانی لنوو ارائه نماید. نمایندگی لنوو یکی از مراکز رسمی موجود در کشور می‌باشد که بر اساس استانداردهای روز دنیا در دو حوزه مرتبط با تولیدات کمپانی لنوو فعالیت دارد؛ حوزه‌یِ نخستِ این فعالیت، فروش و عرضه محصولات لنوو و دیگری ارائه سرویس ها و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت می باشد. گواهی اصالت کالا در حوزه فروش و گارانتی مرکزسخت افزار ایران در تمامی سرویس های تعمیری در حوزه تعمیرات، سندی است از عملکرد درست و اصولی این مرکز.

بنر تبلیغاتی
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+