نمایندگی لنوو
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیر هارد تبلت لنوو

تبلت های امروزی به راحتی می توانند بسیاری از قابلیت های دیجیتال سیستم های رایانه ای را ارائه دهند. از این رو ثبت و ضبط اطلاعات فراوان در هارد تبلت لنوو و یا سایر برندهای موجود امری طبیعی است. تبلت های لنوو مقاومت نرم افزاری و سخت افزاری مناسبی دارند. اما به هر حال این تبلت های هوشمند مصون از خرابی نبوده و ممکن است گاهی با اختلالاتی رو به رو شوند. باید بدانید که خرابی هارد عملکرد صحیح تبلت را مختل می سازد. در ادامه کلیه ی جوانب مرتبط با تعمیر هارد تبلت لنوو را شرح خواهیم داد.

هارد تبلت لنوو

علائم خرابی هارد تبلت لنوو چیست؟

خرابی هارد تبلت لنوو سه نشانه کلی دارد که عبارت است از:

  • خاموش شدن ناگهانی تبلت لنوو

اولین علامت از کار افتادگی هارد تبلت Lenovo، خاموش شدن ناگهانی آن است. اگر در حین اجرای بازی و یا برنامه ی نسبتا سنگینی این وضعیت رخ می دهد، احتمالا هارد سیستم نیازمند تعمیرات تخصصی است. البته خاموشی ناگهانی تبلت از عوارض ویروسی شدن محیط نرم افزاری دستگاه و یا استفاده از برنامه ی ناسازگار و معیوب نیز می باشد. اگر تنها در هنگام اجرای برنامه ی خاصی تبلت خاموش می شود، باگ های موجود در آن اپلیکیشن واحد مانع از شکل گیری عملکرد تبلت هستند.

  • گیر کردن تبلت لنوو بر روی لوگو و بالا نیامدن آن

نشانه ی دیگر ناکارآمدی هارد تبلت لنوو، بالا نیامدن سیستم و گیر کردن آن روی لوگو است. این حالت در واقع نوعی هنگ کردن تبلت است. گیر کردن تبلت بر روی لوگو زمانی که شما برای انجام کاری عجله دارید، پروسه ی روشن شدن سیستم و استفاده از قابلیت های نرم افزاری تبلت را نابود می کند. در چنین شرایطی به هیچ عنوان نباید دکمه ی پاور تبلت را مرتبا بفشارید و یا به تبلت ضربه بزنید. با این دسته از راهکارهای بیهوده ممکن است موجب خرابی دکمه ی پاور و یا نمایشگر تبلت شوید.

  • عدم واکنش تبلت برای ثبت کردن یا حذف کردن اطلاعات جدید بر روی هارد

اگر حجم خالی حافظه در حد نرمالی می باشد، اما نمی توانید اطلاعات جدیدی را ثبت کنید؛ زمان تعمیر هارد تبلت لنوو فرا رسیده است. در این حالت معمولا پاک کردن دیتاهای موجود در تبلت هم غیرممکن است. کارشناسان ما در نمایندگی تبلت لنوو پس از مراحل عیب یابی ریزبینانه مشکل ذکر شده را برطرف خواهند کرد. دقت کنید که از کار افتادن قابلیت ثبت یا حذف اطلاعات هارد در حالت ویروسی شدن تبلت و حضور یک بدافزار مخرب نیز نمایان خواهد شد.

هارد تبلت Lenovo را تعمیر کنیم یا تعویض؟

اینکه برای رفع عیوب هارد تبلت لنوو باید آن را تعمیر کرد یا تعویض، موضوع مهمی است که نیازمند نظر کارشناسان تعمیرکاران مجرب دارد. دقت داشته باشید که جایگزینی هارد تبلت با نمونه ی تقلبی می تواند به مرگ کامل تبلت ختم شود. بنابراین ریسک مراجعه به مراکز ناشناس را از یاد برده و با حضور در نمایندگی رسمی لنوو بالاترین سطح از خدمات تخصصی را دریافت کنید. لازم به ذکر است که کلیه ی سرویس ها و خدمات تعمیراتی این مجموعه دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *