اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ لنوو

لپ تاپ از بخش های سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی تشکیل شده است که هر یک در روند سیستماتیک لپ تاپ عملکردی خاص و منحصر به فرد دارند. تعمیرات لپ تاپ لنوو به واسطه این تنوع در قطعات و عملکرد هریک، امری کاملا تخصصی میباشد. هر یک از مدل های گوناگون ارائه شده توسط این کمپانی متد تعمیری خاص و ویژه ای را میطلبند.

برای اعمال درست این متد بر روی لپ تاپ، به شناخت و تسلط عمیقی نسبت به ساختار درونی لپ تاپ، نیاز است. تسلط و آشنایی با ساختارهای گوناگون و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد هریک از قطعات، موجب میشود تا پروسه عیب یابی در کمترین زمان ممکن صورت گرفته و دستگاه با ارائه مناسب ترین راهکار جهت رفع اختلال تحت تعمیر قرار گیرد.

تعمیرات لپ تاپ لنوو

تعمیرات لپ تاپ لنوو

یکی از موضوعات مهم در زمینه تعمیرات لوازم الکترونیکی که موجب اطمینان خاطر مشتریان می شود ارائه گارانتی برای کلیه خدمات ارائه شده است. نمایندگی لنوو مرکز سخت افزار ایران یکی از با سابقه ترین مراکز تعمیر و عیب یابی لپ تاپ است. در این مرکز پس از عیب یابی، تکنسین ها مشتری را در جریان راهکار مناسب جهت تعمیر مشکل لپ تاپ قرار می دهند و پس از تائید مشتری اقدام به تعمیر لپ تاپ می نمایند.

تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو دارای گارانتی بوده و مشتریان عزیز می توانند با اطمینان از کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این مرکز و اصالت قطعات مورد استفاده، اقدام به ترمیم دستگاه در این مجموعه کنند. مدت زمان گارانتی، بسته به مورد تعمیراتی متفاوت است.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو با به کارگیری تکنسین های مجرب و متخصص همواره چند گام از اختلالات رخ داده در دستگاه پیش تر قدم بر میدارد. تجربه چندین ساله و بررسی و واکاوی بی شمار لپ تاپ لنوو موجب شده است که کارشناسان این مرکز قادر به رفع هر گونه اختلال در این دستگاه ها باشند.

نمایندگی تعمیرات لنوو با برگزاری کلاس های دوره ای دانش فنی تکنسین های خود را در تعمیرات لپ تاپ Lenovo به روز میکند. علاوه بر آپدیت تکنسین های مجموعه تمامی تجهیزات و ابزارآلات مورد استفاده در این نمایندگی بر مبنای پارامتر های استاندارد بین المللی به روز رسانی میشوند.

خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

تعمیر اختلالات مرتبط با روشن نشدن لپ تاپ لنوو

بزرگ ترین مشکلی که می تواند برای کاربران لپ تاپ اتفاق بیفتد و مسیر استفاده از لپ تاپ را مختل سازد، روشن نشدن کلی سیستم است. احتمالا هنگام رویارویی با این مشکل احساس می کنید که باید لپ تاپ از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری تعمیر شود. اما گاهی دلایل پیش پا افتاده ای باعث روشن نشدن لپ تاپ لنوو و یا سایر برندهای موجود در بازار می گردد.

امکان دارد با تعویض شارژر مشکل روشن نشدن لپ تاپ از بین برود. طبیعی است که کابل شارژ و آداپتور پس از استفاده ی چند ساله دچار فرسودگی شود. البته فراموش نکنید که نمی توانید از شارژرهای لپ تاپ های دیگر برای تست خرابی شارژر سیستم خود استفاده کنید. هر لپ تاپ نیازمند ولتاژهای منحصر به فردی بوده و دارای شارژر خاصی است که در صورت خرابی باید با نمونه ی اورجینال و اصلی دستگاه جایگزین گردد.

در هر حال خرابی های باتری، مدار شارژ، مادربرد، هارد و بسیاری از اجزای داخلی لپ تاپ نیز می توانند در روشن نشدن آن نقش داشته باشند. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو با اعمال مراحل عیب یابی ریزبینانه کلیه ی اختلالات مرتبط با این معضل را به بهترین شکل ممکن برطرف می سازد.

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو

یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو می باشد. تنوع و گستردگی در محصولات لنوو دامنه خدمات تعمیری این محصولات را وسیع تر کرده است. کمپانی لنوو در حوزه تولید کیبود از تنوع قابل قبولی برخوردار است .

تعمیرات کیبورد بی‌سیم، تعمیرات کیبورد طبی، تعمیرات کیبورد نورانی، تعمیرات کیبورد کوچک و تعمیرات کیبورد بازی از جمله خدمات تعمیری هستند که هر یک از متد و حساسیت تعمیری منحصر به فردی را به همراه دارند. خدمات تعمیری نمایندگی لنوو مختص مدل یا نوع خاصی از کیبورد نیست. در صورت اختلال در هر یک از مدل های لپ تاپ لنوو به این مرکز مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده توسط متخصصین و مهندسین با تجربه بهره مند شوید.

تعمیر آب خوردگی لپ تاپ لنوو

نفوذ آب و یا مایعات شیمیایی عامل سوختگی اجزای ریز و درشت دستگاه های دیجیتال از جمله لپ تاپ است. پیشگیری را بر درمان مقدم بشمارید. لپ تاپ در اثر آبخوردگی کارایی خود را به طور کامل از دست خواهد داد. گاهی حتی با کمی غفلت ممکن است پس از بروز مشکل آبخوردگی سیستم به سمت مرگ برود. اگر بنابر هر دلیلی با این مشکل رو به رو شدید، دو مرحله ی زیر را انجام دهید:

 1) اقدامات اولیه برای خشک شدن لپ تاپ

 2) مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر

اقدامات اولیه برای کاهش آسیب های وارد بر سیستم بسیار مهم هستند. ابتدا باید لپ تاپ را خاموش کنید و تمامی کابل های متصل به آن را بدون فوت وقت جدا کنید. سپس به سرعت باتری را از داخل دستگاه بیرون بکشید و پس از پاک کردن سریع آب اضافی روی کیبورد توسط پنبه، اجازه دهید لپ تاپ 24 ساعت در هوای آزاد استراحت کند. فردای آن روز نوبت به انجام مرحله ی دوم نجات لپ تاپ یعنی مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر خواهد رسید.

متاسفانه افراد بسیاری پس از انجام اقدامات اولیه ی رفع مشکل آبخوردگی لپ تاپ، استفاده از آن را آغاز می کنند. این مسئله می تواند فشار بیش از اندازه ای به لپ تاپ وارد کند و کارایی صحیح دستگاه را غیر قابل تعمیر کند. بنابراین باید تعمیرات تخصصی لپ تاپ را جدی بگیرید. با مراجعه به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو طی مدت زمان کوتاهی بار دیگر با اطمینان خاطر از لپ تاپ خود استفاده خواهید کرد. کارشناسان ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته ذرات باقی مانده ی آب را از داخل سیستم بیرون کشیده و کارایی لپ تاپ لنوو را بازیابی می نمایند.

تعمیر لپ تاپ لنوو در محل

تعمیر مشکل هنگ کردن لپ تاپ لنوو

هنگ کردن لپ تاپ مشکل متداولی می باشد که ممکن است برای هر سیستمی رخ دهد. این معضل ارتباط چندانی با نوع، مدل و برند سازنده ی لپ تاپ نداشته و براساس دلایل سخت افزاری و نرم افزاری متعددی رخ می دهد. مهم ترین چیز در رفع هنگ بودن لپ تاپ، شناسایی دقیق ریشه ی اختلال موجود است. فراموش نکنید که بد افزارها می توانند دلیل اصلی هنگ کردن لپ تاپ مورد استفاده ی شما باشند. نرم افزارهای مورد نیاز خود را تنها از فروشگاه های معتبر و وب سایت های سرشناس دانلود کنید.

خرابی های سخت افزاری مختلف چون ناکارآمدی مادربرد، فن، هارد دیسک و رم نیز در بروز مشکل هنگ کردن لپ تاپ لنوو نقش دارند. در هر صورت کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو با استفاده از تجهیزات فنی سازگار با نوع لپ تاپ تمامی ایرادات ناشی از هنگ کردن سیستم را مرتفع می سازند.

تعمیر صدای قطع شده ی لپ تاپ لنوو

قطع شدن صدای لپ تاپ مشکل کلافه کننده ای است که کاربر مرتبا با ریستارت کردن و کلیک بر روی بخش ولوم سعی در برطرف سازی آن خواهد داشت. اما معمولا این راهکارها بی فایده بوده و قطعی صدا ادامه دار می شود. اگر صدای لپ تاپ تنها در صورتی قطع می شود که از هدفون یا اسپیکر استفاده می کنید، احتمال دارد اختلال به وجود آمده حاصل از خرابی ابزار جانبی دستگاه باشد.

خرابی پورت صوتی لپ تاپ، از کار افتادگی اسلات ها و بخش های مختلف مادربرد، معیوب بودن کارت صدا و مشکلات بلوتوث لپ تاپ نیز از دیگر مواردی هستند که در قطعی صدای لپ تاپ دست دارند. البته ایرادات نرم افزاری قطعی صدا معمولا با نصب دوباره ی درایور و یا ویروس کشی و راه اندازی آنتی ویروس معتبر قابل حل است. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو کلیه ی اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری صدای قطع شده ی لپ تاپ های لنوو را در سطح کیفی بی نظیری تعمیر می نماید. کافی است با ما تماس بگیرید تا طی مدت زمان کوتاهی از اختلالات اسپیکر لپ تاپ رهایی یابید.

تعمیر شارژر لپ تاپ لنوو

فرایند شارژ شدن در لپ تاپ یا گوشی و یا هر دیوایس دیگری فرایندی آسیب پذیر تلقی میشود. چرا که قطعات سخت افزاری بسیاری در این فرایند دخیل هستند. شارژر لپ تاپ لنوو یکی از قطعات جانبی است که نقش به سزایی در شارژ شدن لپ تاپ دارد و اختلال در عملکرد آن قطعا شارژ شدن لپ تاپ را مختل میکند.

داغ شدن بیش از حد شارژر، اتصالی در بخش های مختلف، عدم تغذیه آداپتور از جمله اختلالات مرتبط با شارژر هستند. تعمیر شارژر لپ تاپ و ارائه شارژر اورجینال از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو است. در صورت بروز اختلال در عملکرد شارژر لپ تاپ میتوانید به این مرکز مراجعه کنید و از سرویس های تعمیراتی ارائه شده بهره مند شوید.

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

لولا در لپ تاپ، یکی از قطعات مکانیکی حائز اهمیت است که در حین استفاده از دستگاه مدام با این قطعه سر و کار خواهید داشت. پر واضح است که اختلال در این قطعه محدودیت های بسیاری برای کاربران به همراه خواهد داشت. توصیه اول مراقبت و استفاده اصولی و متناسب با گنجایش لپ تاپ است؛ اما در صورت بروز نقص فنی در این قطعه، تعمیر لولای لپ تاپ لنوو را به مراکز نامعتبر نسپارید. عدم تجربه و تسلط وهمچنین عدم دسترسی به قطعات اورجینال میتوانند به دستگاه مورد نظر آسیب های جدی تری وارد کنند.

تعمیر فن لپ تاپ لنوو

تکنسین های ارائه دهنده خدمات تعمیری معمولا در فرایند تعمیر لپ تاپ لنوو دو راه پیش رو دارند.تعمیر قطعه معیوب یا تعویض آن؟ در تعمیر فن لپ تاپ لنوو نیز به همین صورت است. فن در لپ تاپ گرمای چیپ ها را که توسط سینک به فن منتقل شده است، به بیرون از این دستگاه انتقال می‌دهد.

البته این کار بسته به نوع فن، یعنی مکنده یا دمنده بودن آن به شکل متفاوتی انجام می‌شود. خرابی فن لپ تاپ، معمولا با علائمی چون صدا دادن فن لپ تاپ، افزایش دمای لپ تاپ و مواردی از دست همراه خواهد بود. تعمیر فن یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو به شمار میرود.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو با گارانتی

مجهز ترین مرکز تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی لنوو مرکز سخت افزار ایران یکی از مجهزترین واحدهای تعمیرات در حوزه لپ تاپ بوده که از واحدهای مجزایی تشکیل شده است. تکنسین های تعمیرات این مرکز بسیار ماهر بوده و از دانش فنی بالایی در زمینه تعمیر مشکلات مختلف لپ تاپ برخوردارند. آن ها به پشتوانه دانش فنی خود و چندین سال تجربه در حوزه تعمیرات لپ تاپ و همچنین استفاده از دستگاه های تعمیراتی و ابزارآلات پیشرفته به ارائه تخصصی ترین خدمات مربوط به لپ تاپ مشغول هستند.

در این مرکز تمامی امور مربوط به عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات مختلف لپ تاپ در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می گیرد. مشتریان عزیز می توانند به واحد تخصصی تعمیر لپ تاپ lenovo  مراجعه کنند و اطمینان داشته باشند که تمام قطعات تعویضی مورد استفاده اورجینال بوده و از بهترین قطعات موجود در بازار هستند.

نمایندگی مجاز لنوو IHC

نمایندگی مجاز لنوو IHC در دو حوزه فروش و تعمیرات محصولات لنوو خدمات ویژه ای ارائه مینماید. نمایندگی فروش لنوو عرضه‌کننده کلیه تولیدات و محصولات لنوو به همراه گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش به متقاضیان است.

معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی های محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز لنوو IHC ‌می‌باشد. همچنین پارت تعمیر در واحدی مجزا با بهره مندی از تجهیزات و امکانات مدرن موجب شده است تا تعمیرات در مدت زمان کوتاه و با بالاترین سطح کیفی، متناسب با استانداردهای روز دنیا ارائه شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.