لپ تاپ از بخش های سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی تشکیل شده است که هر یک در روند سیستماتیک لپ تاپ عملکردی خاص و منحصر به فرد دارند. تعمیرات لپ تاپ لنوو به واسطه این تنوع در قطعات و عملکرد هریک، امری کاملا تخصصی میباشد. هر یک از مدل های گوناگون ارائه شده توسط این کمپانی متد تعمیری خاص و ویژه ای را میطلبند. برای اعمال درست این متد بر روی لپ تاپ، به شناخت و تسلط عمیقی نسبت به ساختار درونی لپ تاپ، نیاز است. تسلط و آشنایی با ساختارهای گوناگون و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد هریک از قطعات، موجب میشود تا پروسه عیب یابی در کمترین زمان ممکن صورت گرفته و دستگاه با ارائه مناسب ترین راهکار جهت رفع اختلال تحت تعمیر قرار گیرد.

تعمیر لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو

 

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو با به کارگیری تکنسین های مجرب و متخصص همواره چند گام از اختلالات رخ داده در دستگاه پیش تر قدم بر میدارد. تجربه چندین ساله و بررسی و واکاوی بی شمار لپ تاپ لنوو موجب شده است که کارشناسان این مرکز قادر به رفع هر گونه اختلال در این دستگاه ها باشند. نمایندگی تعمیرات لنوو با برگزاری کلاس های دوره ای دانش فنی تکنسین های خود را در تعمیرات لپ تاپ Lenovo به روز میکند. علاوه بر آپدیت تکنسین های مجموعه تمامی تجهیزات و ابزارآلات مورد استفاده در این نمایندگی بر مبنای پارامتر های استاندارد بین المللی به روز رسانی میشوند.

تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو

 

یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تعمیر کیبورد لپ تاپ لنوو می باشد. تنوع و گستردگی در محصولات لنوو دامنه خدمات تعمیری این محصولات را وسیع تر کرده است. کمپانی لنوو در حوزه تولید کیبود از تنوع قابل قبولی برخوردار است . تعمیرات کیبورد بی‌سیم، تعمیرات کیبورد طبی، تعمیرات کیبورد نورانی، تعمیرات کیبورد کوچک و تعمیرات کیبورد بازی از جمله خدمات تعمیری هستند که هر یک از متد و حساسیت تعمیری منحصر به فردی را به همراه دارند. خدمات تعمیری نمایندگی لنوو مختص مدل یا نوع خاصی از کیبورد نیست. در صورت اختلال در هر یک از مدل های لپ تاپ لنوو به این مرکز مراجعه کرده و از خدمات ارائه شده توسط متخصصین و مهندسین با تجربه بهره مند شوید.

تعمیر شارژر لپ تاپ لنوو

 

فرایند شارژ شدن در لپ تاپ یا گوشی و یا هر دیوایس دیگری فرایندی آسیب پذیر تلقی میشود. چرا که قطعات سخت افزاری بسیاری در این فرایند دخیل هستند. شارژر لپ تاپ لنوو یکی از قطعات جانبی است که نقش به سزایی در شارژ شدن لپ تاپ دارد و اختلال در عملکرد آن قطعا شارژ شدن لپ تاپ را مختل میکند. داغ شدن بیش از حد شارژر، اتصالی در بخش های مختلف، عدم تغذیه آداپتور از جمله اختلالات مرتبط با شارژر هستند. تعمیر شارژر لپ تاپ و ارائه شارژر اورجینال از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو است. در صورت بروز اختلال در عملکرد شارژر لپ تاپ میتوانید به این مرکز مراجعه کنید و از سرویس های تعمیراتی ارائه شده بهره مند شوید.

تعمیر لولای لپ تاپ لنوو

 

لولا در لپ تاپ، یکی از قطعات مکانیکی حائز اهمیت است که در حین استفاده از دستگاه مدام با این قطعه سر و کار خواهید داشت. پر واضح است که اختلال در این قطعه محدودیت های بسیاری برای کاربران به همراه خواهد داشت. توصیه اول مراقبت و استفاده اصولی و متناسب با گنجایش لپ تاپ است؛ اما در صورت بروز نقص فنی در این قطعه، تعمیر لولای لپ تاپ لنوو را به مراکز نامعتبر نسپارید. عدم تجربه و تسلط وهمچنین عدم دسترسی به قطعات اورجینال میتوانند به دستگاه مورد نظر آسیب های جدی تری وارد کنند.

تعمیر فن لپ تاپ لنوو

 

تکنسین های ارائه دهنده خدمات تعمیری معمولا در فرایند تعمیر لپ تاپ لنوو دو راه پیش رو دارند.تعمیر قطعه معیوب یا تعویض آن؟ در تعمیر فن لپ تاپ لنوو نیز به همین صورت است. فن در لپ تاپ گرمای چیپ ها را که توسط سینک به فن منتقل شده است، به بیرون از این دستگاه انتقال می‌دهد. البته این کار بسته به نوع فن، یعنی مکنده یا دمنده بودن آن به شکل متفاوتی انجام می‌شود. خرابی فن لپ تاپ، معمولا با علائمی چون صدا دادن فن لپ تاپ، افزایش دمای لپ تاپ و مواردی از دست همراه خواهد بود. تعمیر فن یکی از خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو به شمار میرود.

نمایندگی مجاز لنوو IHC

 

نمایندگی مجاز لنوو IHC در دو حوزه فروش و تعمیرات محصولات لنوو خدمات ویژه ای ارائه مینماید. نمایندگی فروش لنوو عرضه‌کننده کلیه تولیدات و محصولات لنوو به همراه گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش به متقاضیان است. معرفی کامل دستگاه به مراجعان، شرح ویژگی های محصول، مقایسه دستگاه مورد نظر با سایر دستگاه های هم رده، شرح مزایا و معایب دستگاه، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و نیاز خریدار و مواردی از این دست برخی از خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز لنوو IHC ‌می‌باشد. همچنین پارت تعمیر در واحدی مجزا با بهره مندی از تجهیزات و امکانات مدرن موجب شده است تا تعمیرات در مدت زمان کوتاه و با بالاترین سطح کیفی، متناسب با استانداردهای روز دنیا ارائه شوند.