• آیا امکان تعمیر ال سی دی لپ تاپ لنوو وجود دارد؟

  آیا امکان تعمیر ال سی دی لپ تاپ لنوو وجود دارد؟

  کلید اصلی نمایش تصاویر در صفحه نمایش لپ تاپ های مختلف ال سی دی آن است. ال سی دی به عنوان یک قطعه رابط منجر به نمایش تصویر برای کاربران لپ تاپ می شود. به دنبال بروز هر گونه مشکل و ایرادی در این قطعه، تصاویر لپ تاپ را از دست خواهیم داد و به …ادامه‎ مطلب »
 • دلیل روشن نشدن لپ تاپ لنوو چیست؟

  دلیل روشن نشدن لپ تاپ لنوو چیست؟

  چرا لپ تاپ لنوو روشن نمی‌شود؟ دلیل روشن نشدن لپ تاپ لنوو هم می‌تواند نرم‌افزاری باشد و هم سخت‌افزاری. از دلایل نرم‌افزاری روشن نشدن لپ تاپ لنوو می‌توان به ویروسی شدن لپ تاپ و همچنین نصب نرم‌افزاری ناسازگار با آن اشاره کرد. که در این صورت با استفاده از حالت Safe Mode می‌توان مشکل لپ …ادامه‎ مطلب »
 • علت هنگ کردن لپ تاپ لنوو چیست و چگونه باید آن را برطرف کرد؟

  علت هنگ کردن لپ تاپ لنوو چیست و چگونه باید آن را برطرف کرد؟

  آیا لپ تاپ Lenovo شما هم اغلب بدون علت هنگ می‌کند؟ این اتفاق ناگواری است. فرض کنید وسط انجام یک کار مهم هستید، فیلم ‌می‌بینید یا با لپ تاپ خود در حال گذراندن امتحان مجازی دانشگاه خود هستید و به یکباره لپ تاپ هنگ می‌کند! اگر تا به حال شما هم دچار این مشکل شده‌اید، …ادامه‎ مطلب »
 • چرا لپ تاپ لنوو بوت نمی شود؟

  چرا لپ تاپ لنوو بوت نمی شود؟

  آیا می دانید چرا گاهی ویندوز لپ تاپ بالا نمی آید؟ همراه ما باشید تا دلایل بروز این مشکل را بررسی کنیم. پیش از هرچیز باید بدانید که بوت شدن لپ تاپ، همان مرحله اول راه اندازی سیستم عامل است که پس از روشن شدن دستگاه انجام می شود. وقتی کلید پاور لپ تاپ را …ادامه‎ مطلب »
 • چرا آل این وان لنوو روشن نمی شود؟

  چرا آل این وان لنوو روشن نمی شود؟

  از متداول ترین سوالات کاربران آل این وان این است که چرا آل این وان روشن نمی شود؟ این مشکل باعث به وجود آمدن نگرانی های بسیاری برای کاربران می شود. به دلیل فشردگی آل این وان ها ، قطعات آن ها خیلی زود دچار خرابی می شود. بنابراین می توان گفت یکی از مشکلات …ادامه‎ مطلب »
 • علت سیاه شدن صفحه لپ تاپ چیست؟

  علت سیاه شدن صفحه لپ تاپ چیست؟

  سیاه شدن صفحه ی لپ تاپ یکی از رایج ترین مشکلاتی که اغلب کاربران لپ تاپ ها با آن رو به رو می شوند. لپ تاپ های لنوو علی رغم داشتن کیفیت بالا ، ممکن است با این مشکل رو به رو شوند. سیاه شدن نمایشگر لپ تاپ ممکن است به دلایل متعددی رخ دهد. …ادامه‎ مطلب »