اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

مشکلات ال سی دی لپ تاپ لنوو

تصویر در لپ تاپ به عنوان بخش رابط میان کاربر و دستگاه، نقشی حائز اهمیت و پر رنگ دارد. اختلال در LCD لپ تاپ لنوو این ارتباط را مختل کرده و دستگاه عملا بی مصرف میشود. سیاه شدن صفحه نمایش، تصویر کم نور LCD و خطوط مواج در صفحه نمایش از جمله مشکلات ال سی دی لپ تاپ لنوو هستند که هر یک برای ترمیم و بازیابی نیازمند راهکاری منحصر به فرد هستند. اولین گام در فرایند تعمیر لپ تاپ ، ریشه یابی اختلال پیش آمده است. عیب یابی در ال سی دی با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت میگیرد. مانیتور خارجی را به دستگاه وصل کرده و در صورت کارکرد درست و صحیح، مطمئن میشوید که نقص فنی ایجاد شده مربوط به ال سی دی لپ تاپ است.

تعمیر ال سی دی لپ تاپ لنوو

تعمیر ال سی دی لپ تاپ لنوو

فعل تعمیر در حالت کلی امری تخصصی بوده و نیاز به مهارت ویژه ای دارد. تعمیر هر دستگاه و قطعه ای، نیاز به شناخت عمیق از ساختار قطعه مورد نظر و نوع عملکرد آن خواهد داشت. تعمیر ال سی دی لپ تاپ لنوو نیز از این قاعده مستثنی نبوده و حساسیت های تعمیری منحصر به فردی دارد. اختلالات پیش آمده در این قطعه بسیار متنوع بوده و به اقتضای این تنوع، تعمیر این قطعه راهکار های مختلفی را میطلبد.

خرابی اتصالات فلت و سیاه بودن ال سی دی لپ تاپ LENOVO در زمان روشن شدن، کم نور شدن ال سی دی لپ تاپ لنوو، سیاه شدن ال سی دی لپ تاپ لنوو همراه با قرمز یا صورتی شدن آنی صفحه نمایش، سیاه و سفید شدن LCD لپ تاپ لنوو بدون تصویر،  وجود خطوط موازی بر روی ال سی دی لپ تاپ لنوو، شکستن یا ریختن آب و مایعات از جمله اختلالات پیش آمده ال سی دی لپ تاپ LENOVO هستند.

سوختگی پیکسل های ال سی دی

سوختن پیکسل های ال سی دی را میتوان به عنوان رایج ترین اختلال در ال سی دی معرفی کرد. ضربه و آسیب های فیزیکی از جمله دلایل شایع در سوختگی پیکسل هستند. در صورت سوختن پیکسل قطعا ایراد از LCD است و باید تعویض شود. اما زمانی که شما متوجه  قطعی در LCD خود می شوید ممکن است ایراد از هایولتاژ و یا حتی چیپ گرافیک سیستم باشد. در این صورت باید دستگاه باز شود و پس از انجام تست روی تک تک موارد مشکوک به سراغ نتیجه ی نهایی برویم و مشکل را برطرف سازیم.

تعویض ال سی دی لپ تاپ لنوو

در پروسه ی تعمیر ال سی دی لپ تاپ ممکن است شرایطی ایجاد شود که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد. در این شرایط نیازی به نگرانی نیست. بانکی از قطعات اورجینال لپ تاپ لنوو در آرشیو نمایندگی لپ تاپ لنوو موجود است که جای هیچ گونه نگرانی را باقی نمیگذارد. تعویض ال سی دی لپ تاپ لنوو با استفاده از صفحات اورجینال شرکتی که به صورت جداگانه خریداری شده صورت میگیرد.

این فرآیند نیازمند تعمیرکاران ماهر لپ تاپ لنوو است. تکنسین های نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو پس از عیب یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی این بخش از دستگاه امکان تعویض یا تعمیر را با مشتری در میان گذاشته و با اتمام تعمیرات، دستگاهی کاملا بی عیب و نقص را به شما تحویل میدهند.

فیلم آموزش تعمیر و تعویض ال سی دی  لپ تاپ لنوو

تعمیرکاران متخصص مرکز سخت افزار ایران در نمایندگی لپ تاپ لنوو در این فیلم آموزشی نحوه ی تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ لنوو را به صورت حرفه ای به ما آموزش می دهند:

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو به یمن بهره مندی از تخصص، مهارت، تجربه و خلاقیت کادر فنی خود توانسته است در حوزه فعالیت خود، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات برسد. خدمات تعمیری ارائه شده در این مرکز به هیچ گونه حد و مرزی قائل نیستند. کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو قادر به رفع هر گونه اختلال سخت افزاری و نرم افزاری میباشند. بهینه سازی، بهبود و ارتقا کاربردهای تکنولوژی در دستگاه از مهم ترین اهداف این مرکز میباشد و در همین راستا خدمات متنوعی را در زمینه تعمیر لپ تاپ لنوو ارائه مینماید.

نمایندگی مجاز لنوو

نمایندگی مجاز لنوو به جهت ارائه هر چه بیشتر و بهتر، خدمات خود را در دو پارت مجزای فروش و تعمیر ارائه مینماید. برای بهره مندی از سرویس های خدماتی این نمایندگی میتوانید به نزدیک ترین شعبه این مرکز مراجعه کنید. مهم نیست شما متقاضی چه نوع خدماتی هستید، سیاست کلی این مجموعه کسب رضایت شماست. پس اطمینان داشته باشید که با رضایت کامل و آسوده خاطر نمایندگی مجاز لنوو را ترک خواهید کرد. ارائه گارانتی و ضمانت نسبت به تمامی خدمات ارائه شده سندی بر این ادعاست.

5/5 - (1 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.