نمایندگی لنوو
اشتراک گذاری

تعمیر پاور کامپیوتر لنوو

یکی از مشکلات دردسرساز و کلافه کننده ای که می تواند روند استفاده از کامپیوتر را مختل سازد، خرابی پاور یا منبع تغذیه ی سیستم است. تعمیر پاور کامپیوتر لنوو و یا سایر آل این وان ها و رایانه های موجود در بازار با پیدایش مشکل روشن نشدن کلی دستگاه ضرورت می یابد. برای رویارویی با این وضعیت به هیچ عنوان نباید به بدنه ی رایانه ضربه بزنید. این کار می تواند منجر به سرایت خرابی از قطعه ای به قطعه ی دیگر شود. در ادامه به تشریح جنبه های اصلی پروسه ی تعمیر پاور کامپیوتر Lenovo می پردازیم. اگر از دارندگان یکی از آل این وان ها یا رایانه های این برند هستید تا انتهای مقاله ی پیشرو با ما باشید.

تعمیر پاور کامپیوتر لنوو

خرابی پاور یا منبع تغذیه ی کامپیوتر لنوو

همان طور که اشاره شد، اصلی ترین نشانه ی فرا رسیدن زمان تعمیر پاور کامپیوتر لنوو خاموشی رایانه  است. اما خرابی پاور می تواند دارای نشانه های ریز و درشت متعددی باشد که عبارتند از:

  • هنگ کردن رایانه و ری استارت شدن پی در پی دستگاه
  • خرابی ناگهانی کیبورد کامپیوتر
  • عدم واکنش کامپیوتر نسبت به شناسایی لوازم جانبی مختلف چون موس و کیبورد
  • تغییر صدای کار کردن فن رایانه
  • بالا رفتن گرمای بدنه ی کامپیوتر
  • کند شدن روند انجام فعالیت های دیجیتالی کامپیوتر
  • خاموش شدن سریع کامپیوتر پس از بالا آمدن سیستم عامل

 

پروسه ی تعمیر پاور کامپیوتر لنوو

عبور ولتاژهای غیر استاندارد از درون کامپیوتر، اصابت ضربه به بدنه ی رایانه و یا حتی نفوذ ذرات گرد و غبار کارایی پاور کامپیوتر را به طور کامل از بین می برد. تعمیر پاور کامپیوتر حالت های مختلفی دارد. اگر پس از اتصال رایانه به پریز برق شاهد روشن نشدن چراغ های پاور هستید، احتمالا فیوزهای داخلی، مدارها و خازن های سیستم از عملکرد اصلی خود دور شده اند.

کارشناسان نمایندگی لنوو پروسه ی تعمیر پاور کامپیوتر Lenovo را با اعمال مراحل ریزبینانه ی عیب یابی شکل می دهند. مهم نیست که کدام بخش از پاور و منبع تغذیه ی کامپیوتر اتصالی دارد. مشکل رایانه های لنوو هر چه باشد؛ به بهترین شکل ممکن در نمایندگی رسمی لنوو برطرف خواهد شد.

هزینه ی تعمیر پاور کامپیوتر Lenovo

هزینه ی تعمیر پاور کامپیوتر لنوو بسته به نوع اختلال موجود در میان دیودها، خازن ها و مدارهای تشکیل دهنده ی آن متغیر است. تک تک خازن ها و دیودهای سوخته باید شناسایی شوند تا بتوان بار دیگر کامپیوتر لنوو را روشن کرد. تعویض قطعات پاور در نمایندگی رسمی لنوو با نمونه های اورجینال مشابه انجام می شود. کافی است به یکی از شعب نمایندگی لنوو مراجعه کنید تا طی مدت زمان کوتاهی از اختلالات پاور رهایی بیابید. خاطرنشان می نماییم که کلیه ی خدمات و سرویس های این دپارتمان تخصصی به همراه گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی عرضه می شوند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *