نمایندگی لنوو
جستجو کردن
Close this search box.
اشتراک گذاری

کلید های میان بر در ویندوز 10 و 11

کلید های میان بر در ویندوز به کاربران کمک می کند تا بتوانند بسیاری از فرمان ها را با کمترین کلیک در کامپیوتر اجرا کنند. همه کاربران باید با کلید میان بر آشنا باشند و کلید های کاربردی را به ذهن بسپارند. این کلید ها در تمام کارها مفید و کاربردی هستند و کاربران در هر زمینه ای که فعالیت می کنند، می توانند از این کلید ها استفاده کنند. در این مبحث قصد داریم لیستی از کلید های میان بر که در ویندوز 10 و 11 مورد استفاده قرار می گیرد، معرفی کنیم. ما را در نمایندگی همراهی کنید.

معرفی کلید های میان بر در ویندوز 10

کلید های میان بر در ویندوز 10 شما را کمک می کند تا به جای اینکه مسیر طولانی را برای انجام کار ها طی کنید، صرفا با فشردن چند دکمه انجام دهید. لیست کلید میان بر در ویندوز 10 طولانی است، اما به خاطر سپردن کلید هایی که در طول روز بیشتر مورد استفاده هستند، باعث سرعت بخشیدن به کار می شود.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو تماس بگیرید.

معرفی کلید های میانبر در ویندوز 10 و 11

کلید های میان بر ضروری و پر استفاده در ویندوز 10

برخی از کلید های میان بر بسیار پر کاربرد و ضروری هستند و هر کاربر لازم است آن ها را بداند. کلید ها از قرار زیر هستند:

shortcut keys in windows 10 and 11

معرفی کلید های میان بر فایل اکسپلورر در ویندوز 10

با استفاده از کلید های میان بر در ویندوز 10 قادر خواهید بود سرعت کارهای خود را در اکسپلورر و سایر مرورگر ها افزایش دهید. به همین منظور لازم است از طریق زیر اقدام نمایید:

معرفی کلید های میان بر فایل اکسپلورر در ویندوز 10

معرفی کلید های میان بر ویندوز 10 در فضای ویندوز

به کار بردن کلید های میان برد در ویندوز 10 می تواند بسیار مفید باشد و به امور سرعت بیشتری ببخشد تا در کمترین زمان کار ها انجام شود. این میان بر ها از قرار زیر هستند:

معرفی کلید های میان بر ویندوز 10 در فضای ویندوز

معرفی کلید های میان بر پر کاربرد و عمومی در ویندوز 11

تعداد زیادی از کلید های میان بر در ویندوز 11 وجود دارد که می تواند در بخش های مختلف مفید و کار ساز باشد. در این بخش برای کاربرانی که به دنبال این میان برها هستند تا بتوانند کار خود را با سرعت بیشتری انجام دهند، اشاره می کنیم.

کلید های میان بر در ویندوز 11 برای دسترسی به ویژگی ها و برنامه ها

آیا می دانستید که با کلید های میان بر در ویندوز 11 می توانید از برنامه ها و ویژگی های خاص این نسخه استفاده کنید؟ در این بخش کارهای مهمی را لیست کرده ایم که با کلید میان بر می توانید انجام دهید:

کلید های میان بر در ویندوز 11 برای مدیریت پنجره

در صورتی که چندین برنامه باز دارید، می توانید از کلید های میان بر در ویندوز استفاده کرده و آن ها را مدیریت کنید. این کلید های میان بر از قرار زیر هستند:

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *