اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

آپدیت تبلت لنوو

سیستم عامل دستگاه های دیجیتال پس از مدتی استفاده ممکن است با باگ ها و اختلالات نرم افزاری مختلف رو به رو  شوند. این اختلالات نرم افزاری خیلی ساده با پروسه ی به روزرسانی برطرف خواهند شد. آپدیت تبلت های هوشمند امروزی از جمله تبلت های لنوو نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما می توانید در عرض مدت زمان کوتاهی تمامی ایرادات نرم افزاری را با بروزرسانی سیستم عامل از بین ببرید. خوشبختانه روند انجام این کار کاملا ساده است. در ادامه به تشریح تمامی ابعاد پروسه ی آپدیت تبلت Lenovo می پردازیم.

آپدیت تبلت لنوو

آماده سازی شرایط برای آپدیت تبلت لنوو

برای اینکه آپدیت تبلت لنوو با مشکل خاصی رو به رو نشود، باید به سه شرط زیر دقت کنید:

  • میزان حافظه ی خالی و آزاد مناسب آزاد

حافظه ی تبلت باید در حدی خالی باشد که تمامی فایل های جدید سیستم عامل به راحتی دانلود شوند. حافظه ی کم تبلت می تواند باعث دانلود ناقص سیستم عامل شود. البته بسیاری از تبلت ها و گوشی های امروزی تا زمانی که حافظه ی دستگاه به اندازه ی فایل جدید سیستم عامل خالی نباشد، اجازه ی دانلود و آپدیت نخواهند داد. اما در هر صورت هرچه حافظه ی دستگاه خالی تر باشد، روند آپدیت تبلت سریع تر انجام می شود.

  • سرعت بالای اینترنت مورد استفاده

سرعت ایده آل اینترنت مصرفی نیز موضوع مهمی در این پروسه است. هیچ گاه با استفاده از اینترنت مودم های نامعتبر و ضعیف، به روزرسانی تبلت را آغاز نکنید. اگر احساس می کنید وضعیت اینترنت منزلتان برای آپدیت تبلت لنوو مناسب نیست، از اینترنت کافی نت استفاده کنید.

  • شارژ 100 درصد باتری تبلت

روند بروزرسانی تبلت لنوو کمی زمان بر و سنگین است و به انرژی بالایی نیاز دارد، پس هیچگاه نباید تا زمانی که باتری تبلت لنوو شما به صورت 100 درصد شارژ نشده، دستگاه را آپدیت کنید زیرا میتواند برای روشن شدن دوباره دستگاه مشکل ساز شود.

روند آپدیت تبلت Lenovo

هنگامی که آپدیت تبلت لنوو ممکن باشد، نوتفیکیشنی حاکی از حضور نسخه ی جدید سیستم عامل بر روی دستگاه دریافت خواهید کرد. اما به صورت دستی نیز می توانید از طریق بخش تنظیمات به بررسی وجود یا عدم وجود آپدیت برای سیستم عامل تبلت بپردازید. در هر دو صورت از طریق مراحل زیر می توان روند بروزرسانی تبلت لنوو را به اتمام برسانید:

  • به تنظیمات Settings تبلت وارد شوید.
  • در بخش انتهایی صفحه ی باز شده، گزینه About device را لمس کنید.
  • در لیست صفحه ی باز شده گزینه ای تحت عنوان Software Update حضور دارد. آن را انتخاب کنید.
  • در آخر گزینه Check Update را انتخاب کنید تا تبلت متصل به اینترنت سرچ لازم در خصوص امکان آپدیت سیستم عامل را آغاز نماید. جهت کسب راهنمایی های بیشتر با کارشناسان نمایندگی لنوو به شماره 021626948 تماس حاصل فرمایید.

فیلم آموزشی نحوه ی آپدیت تبلت لنوو

در این فیلم به شما نحوه ی آپدیت تبلت لنوو را به ساده ترین شکل ممکن آموزش میدهیم. اگر انجام مراحل بالا برای شما سخت بود میتوانید فیلم آموزشی زیر را با دقت تماشا کنید تا به سادگی بروزرسانی تبلت لنوو خودتان را انجام دهید:

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.