آپدیت تبلت لنوو

  1. خانه
  2. آموزشی
  3. آپدیت تبلت لنوو

سیستم عامل دستگاه های دیجیتال پس از مدتی استفاده ممکن است با باگ ها و اختلالات نرم افزاری مختلف رو به رو  شوند. این اختلالات نرم افزاری خیلی ساده با پروسه ی به روزرسانی برطرف خواهند شد. آپدیت تبلت های هوشمند امروزی از جمله تبلت های لنوو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شما می توانید در عرض مدت زمان کوتاهی تمامی ایرادات نرم افزاری را با آپدیت تبلت لنوو از بین ببرید. خوشبختانه روند انجام این کار کاملا ساده است. در ادامه به تشریح تمامی ابعاد پروسه ی آپدیت تبلت Lenovo می پردازیم. برای آپدیت تبلت لنوو در خانه به نکات کلیدی مقاله ی پیشرو دقت داشته باشید.

آپدیت تبلت لنوو

آماده سازی شرایط برای آپدیت تبلت لنوو

برای اینکه آپدیت تبلت لنوو با مشکل خاصی رو به رو نشود، باید به سه شرط زیر دقت کنید:

  • میزان حافظه ی خالی و آزاد مناسب آزاد

حافظه ی تبلت باید در حدی خالی باشد که تمامی فایل های جدید سیستم عامل به راحتی دانلود شوند. حافظه ی کم تبلت می تواند باعث دانلود ناقص سیستم عامل شود. البته بسیاری از تبلت ها و گوشی های امروزی تا زمانی که حافظه ی دستگاه به اندازه ی فایل جدید سیستم عامل خالی نباشد، اجازه ی دانلود و آپدیت نخواهند داد. اما در هر صورت هرچه حافظه ی دستگاه خالی تر باشد، روند آپدیت سریع تر انجام می شود.

  • سرعت بالای اینترنت مورد استفاده

سرعت ایده آل اینترنت مصرفی نیز موضوع مهمی در این پروسه است. هیچ گاه با استفاده از اینترنت مودم های نامعتبر و ضعیف، به روزرسانی تبلت را آغاز نکنید. اگر احساس می کنید وضعیت اینترنت منزلتان برای آپدیت مناسب نیست، از اینترنت کافی نت استفاده کنید.

  • شارژ 100 درصد باتری تبلت

هیچگاه نباید تبلتی که به صورت 100 درصد شارژ نشده است را آپدیت کنید.اینکار میتواند برای روشن شدن دوباره سیستم مشکل ساز شود

روند آپدیت تبلت Lenovo

هنگامی که آپدیت تبلت لنوو ممکن باشد، نوتفیکیشنی حاکی از حضور نسخه ی جدید سیستم عامل بر روی دستگاه دریافت خواهید کرد. اما به صورت دستی نیز می توانید از طریق بخش تنظیمات به بررسی وجود یا عدم وجود آپدیت برای سیستم عامل تبلت بپردازید. در هر دو صورت از طریق مراحل زیر می توان روند به روزرسانی را به اتمام برسانید:

  • به تنظیمات Settings تبلت وارد شوید.
  • در بخش انتهایی صفحه ی باز شده، گزینه About device را لمس کنید.
  • در لیست صفحه ی باز شده گزینه ای تحت عنوان Software Update حضور دارد. آن را انتخاب کنید.
  • در آخر گزینه Check Update را انتخاب کنید تا تبلت متصل به اینترنت سرچ لازم در خصوص امکان آپدیت سیستم عامل را آغاز نماید. جهت کسب راهنمایی های بیشتر با کارشناسان نمایندگی لنوو تماس حاصل فرمایید.
فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+