نمایندگی لنوو
اشتراک گذاری

اتصال ps4 به لپ تاپ لنوو

برای آشنایی با مراحل اتصال ps4 به لپ تاپ لنوو ، ادامه مقاله را دنبال کنید. در این مطلب، روش های مختلف وصل کردن پلی استیشن 4 به لپ تاپ را به شما آموزش می دهیم. وصل کردن پلی استیشن4 به لپ تاپ لنوو و سایر برندها، معمولا کار سختی نیست و به سادگی انجام می شود. شما می توانید برای اتصال پلی استیشن 4 به لپ تاپ های ویندوزی، از اینترنت استفاده کنید. اما این کار بدون استفاده از اینترنت هم امکان پذیر است. ما تمامی روش های کاربردی برای وصل کردن ps4 به لپ تاپ را به شما معرفی می کنیم تا ساده ترین و بهترین روش را از بین آنها انتخاب کنید. با این حال اگر مشکلی در این زمینه داشتید، تیم تعمیرات نمایندگی لپ تاپ لنوو مرکز سخت افزار ایران، تا رفع کامل مسئله، کنار شما هستند.

اتصال ps4 به لپ تاپ لنوو

اتصال ps4 به لپ تاپ لنوو (آفلاین)

حتی اگر به اینترنت دسترسی ندارید، می توانید پلی استیشن را به لپ تاپ وصل کنید. کافی است برای انجام دادن این کار، از کابل های مخصوصی استفاده کنید. کابل ها و پورت های لپ تاپ و کنسول های بازی در طول سالیان اخیر پیشرفت زیادی کرده اند و به هیچ عنوان محدودیت های گذشته را ندارند. با توجه به این که لپ تاپ شما دارای کدام خروجی  HDMI یا VGA است، می توانید یکی از این روشها را برای اتصال ps4 به لپ تاپ لنوو و دیگر برندها انتخاب کرده و اجرا نمایید.

وصل کردن پلی استیشن 4 به لپ تاپ Lenovo با کابل hdmi

 یکی از ساده ترین و بهترین روش ها برای اتصال ps4 به لپ تاپ لنوو، استفاده از کابل HDMI است. کافی است لپ تاپ شما پورت اچ دی ام آی داشته باشد تا به سادگی، کنسول بازی تان را به آن وصل کنید. البته حتی در صورت عدم وجود این خروجی هم می توان با استفاده از کپچر کارت، اتصال را انجام داد.

کپچر کارت ها تبدیل هایی هستند که با استفاده از آنها می توانید کابل ورودی hdmi را به دستگاهی که توانایی پذیرش آن را ندارد (همچون لپ تاپ) متصل کنید. برای اتصال کپچر کارت هم می توانید از  پورت USB به لپ تاپ استفاده کنید. سپس ورودی hdmi را به آن وارد کنید تا کنسول بازی شما بدون دردسر به لپ تاپ وصل شود.

وصل کردن ps4 سونی به لپ تاپ لنوو با VGA

روش دیگر برای اتصال ps4 به لپ تاپ لنوو به صورت آفلاین، استفاده از کابل VGA است. اگر لپ تاپ شما فاقد این خروجی است، می توانید از رابط های مخصوص آن استفاده کنید. رابط یا کابل VGA را به لپ تاپ و کنسول وصل کنید تا تصاویر پلی استیشن در نمایشگر مشاهده شوند. البته بد نیست به این نکته هم توجه کنید که کیفیت کابل VGA ، پایین تر از HDMI  است.

اتصال پلی استیشن 4 به لپ تاپ لنوو (آنلاین)

برای وصل کردن ps4 به لپ تاپ لنوو به روش آنلاین، می توانید از برنامه Remote Play کمک بگیرید. وارد سایت پلی استیشن شده و ورژن ویندوز این اپ را دانلود کنید. با این کار یک فایل installer دانلود می شود. روی آن دابل کلیک کرده و پس از پایان نصب، Remote Play را اجرا کنید.

کنترلر DualShock 4 را به لپ تاپ وصل کرده و روی کنترلر، دکمه Options را فشار دهید. پس از طی این مراحل، وارد اکانت PlayStation شده و اگر حساب PlayStation Network ندارید، روی دکمه Create an Account  بزنید تا بتوانید یک اکانت جدید بسازید. در صورت نیاز، رمز عبور PS4 را هم وارد کنید تا پلی استیشن به مانیتور لپ تاپ وصل شود؛ به همین سادگی!

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *